- наш Автопарк. Весілля
- Лімузини
- Джипи
- Седани
- Кабріолети
- Ретро авто
- Буси, Автобуси, Трансфер
- Лімузини, Святковий кортеж
- Прокат авто без водія
- Прикраси для авто
- Організація свята
- 1. Весільний розпорядник (координатор весілля)
- 2. Стилізоване весілля
- 3. Ведучий, DJ, Тамада
- 4. Фото,Відео
- 4,1 Аерозйомка квадрокоптером
- 10. Шоколадний фонтан/Винний фонтан
- 11. Аніматори дитячі
- 13. Живі статуї
- 15. Міми, Ходулісти
- 16. Комірник
- 17. Виїзна Церемонія
- 18. Перший танець
- 18.1 Ростова квітка що розкривається
- 18.2 3Д- проекція на весільний торт
- 19. Фаєр Шоу
- 20. Неонове Шоу
- 21. Палаючі Серця та Імена
- 22. Пісочна Анімація
- 24. Шоу мильних бульбашок
- 25. Бармен шоу
- 26. Східні танці
- 27. Гурти, Кавери, Пародисти
- 28. Друзі наречених на прокат
- 29. Фотозона
- 30. Послуга згортання весілля
- 31. Selfiе Дзеркало / Селфі бокс
- 32. Танці Кабаре Шоу
- 33. Кульки для оформлення
- 34. Торти/Випічка
- 35. Лазерне шоу
- 36. Кальян на ВЕСІЛЛЯ/ Оренда кальянів
- Салюти Феєрверки
- Питання-відповіді
- Цікава інформація
- Відгуки
- Контакти. Проплата
Акції та знижки
Лімузин Гєлік 8 колес !Єдиний в Україні, та 2 на всю Європу ! 20 місць !! Вишукана дорога окраса Вашого свята !!
Лімузин QX803 вісі, 12 метрів, великий літній майданчик,, 10-15 пасажирів, ексклюзивний автомобіль , єдиний в світі !!
В нашому автопарку з'явилась чорна та біла парочка Джипів Cadillac Escalade в рестайлінгу 2016 року. Джип Cadillac Escalade Цікаві та ексклюзивні авто , що можна запросити на ваше свято. Дорогий Ексклюзив !!Gelandewagen- МЕРСЕДЕС-Гєлік три вісіКУБІК- МЕРСЕДЕС три вісі
на 10-15 пасажирів.
Замовте неповторний кортеж на Ваше весілля !!
Знижка 50% на вартість послуг Лімузину!При замовленні Лімузинів на весілля на весь день:
-- Лімузин Крайслер С300
-- Лімузин Ніссан Патрол
-- Лімузин Хамер Н2*3 вісі+ балкон
-- Лімузин Мерседес W221
-- Лімузин Мерседес Кубік Кабріо три вісі
-- Лімузин Lincoln Excalibur
використання авто на дівич-вечір (дєвішнік) та хлоп`ячу вечірку (мальчішнік) за 50 % вартості
(доїзд та повернення до клієнта рахується додатково, акція стосується днів Пн-Пт, регламентується не зайнятістю авто, мінімум 2 години).Увага!
Ціни орієнтовні, деякі застарілі - телефонуйте!
- В рекламних цілях та з метою дослідження ринку, деякі ціни на Лімузини та інші авто, а також на наші послуги та товари написані у долларах США
- Фірма "ікваПрокат" 067-405-53-55 надає послуги з прокату Лімузинів, ретро авто та автомобілів ВІП класу. Здійснюємо комплексну організацію урочистостей, супровід
Українські ВЕСІЛЬНІ ТРАДИЦІЇ: «ЗАЛЬОТИ»Передвесільні обряди починаються традиційно сватанням (на окремих територіях Східної та Південної України цей ритуал називається «зальотами»). І хоча традиція сватання виникла вже у період вищого розвитку людської свідомості, вона зберігає відголос прадавніх ритуалів.
Як правило, сватання відбувалось за двома сценаріями. За першим (найдавнішим) учасники дійства розігрували сцену мисливців, які начебто довго полюють за звіром (найчастіше куницею), натрапляють на слід через порошу (в яку б пору року сватання не відбувалось) і цей слід приводить їх до дому дівчини, яку вони сватають. Свати – «мисливці» із «царевичем»(князем), для якого полюють цього рідкісного звіра, звинувачуючи господарів дому в тому, що вони в себе переховують куницю. Уявлення про перетворення куниці в дівчину «красну дівицю» сягає тотемних міфологічних часів і пов’язане з системою давніх вірувань, десмологією та епічними творами про перевертнів. Під час розмови свати запрошують до хати, де кладуть хліб та сіль на знак того, що прийшли з добром. Батько дівчини розпитує їх, з якої вони землі, який їхній край, про царевича, його вдачу. У цей час дівчина повинна бути біля печі (як хоронителька домашнього вогню) і на знак вийти заміж за парубка, який сватається, мала колупати піч (символічно – руйнування чи відлучення від родинного вогнища).
Знаком вдалого сватання було ритуальне «зв’язування» чи «перев’язування» сватів вишитими рушниками, а хлопця – хустиною. Що очевидно є відгомоном давнього звичаю зв’язувати гостей-чужинців, поки представники роду дівчини не з’ясували чи правду говорили чужинці, щоб вирішити чи можна в цю сім’ю віддавати дівчину. На знак відмови, дівчина виносила гарбуза.
За іншим сценарієм, свати розігрували сцену багатих купців з далекої землі, які приїхали за дорогим товаром. Ця традиція є відлунням періоду віддання дівчини іншому роду чи племені за викуп. Інші елементи такого сватання подібні до попереднього. Часто два сценарії накладаються, подекуди з’являються відмінності. Наприклад, дівчина на знак згоди подає чарки для горілки або дарує вишиту сорочку.
Сватання, як правило, відбувалось пізно ввечері або вночі, щоб у разі відмови зберегти його в таємниці. Тому обрядові пісні під час сватання не співались.